امروز: جمعه، 25 آبان 1397

مبانی نظری ها و پیشینه تحقیق ها

دانلود مقالات دانشجویی


10/29 1396
تعیین مقدار کلسیم در غذای دام برای تهیه جیره متعادل کاملاَ ضروری است و این امر بویژه در گاوهای شیری و ماکیان تخم گذار اهمیت زیادی دارد
دسته بندی دام و طیور
فرمت فایل doc
حجم فایل 17 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 12
دانلود مقاله روش اندازه گیری کلسیم در غذای دام

فروشنده فایل

کد کاربری 7169

فهرست مطالبروش اندازه گیری کلسیم در غذای دام


مقدمه


هدف


دامنه کاربرد


تعریف


نشانه و اختصارها


نمونه برداری


روش آزمون


پیشگفتار


این استاندارد ایران بوسیله کمیسیون استاندارد غذای دام زیر نظر کمیته ملی مواد خوراکی و فرآورده های کشاورزی مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران تهیه گردید و به تصویب شورایعالی مؤسسه رسیده است , به استناد ماده 1 قانون راجع به اجازه تاسیس مؤسسه استاندارد ایران مصوب هفدهم خرداد 1339 و ماده 3 اساسنامه مصوب کمیسیون مشترک دارائی مجلسین در نهم تیرماه 1344 منتشر می گردد.


برای حفظ همگامی با پیشرفتهای ملی و جهانی صنایع و علوم, استانداردهای ایران گاه بگاه مورد تجدید نظر قرار خواهند گرفت , هرگونه پیشنهادی که برای اصلاح یا تکمیل این استانداردها برسد در هنگام تجدید نظر در اختیار کمیسیونهای مربوطه گذاشته خواهد شد. استفاده کنندگان نیز باید آخرین چاپ این استانداردها یا آخرین تجدید نظر و اصلاحات آنها را قبلاَ بدست آورند.


استانداردهای ایران را می توان مبنای تنظیم قراردادها یا سفارش کالاها قرار داد و برای این منظور در صورت لزوم می توان تغییرات مناسبی در عبارات یا شرایط آنها داد.


در تهیه این استاندارد سعی بر آن بوده است که با توجه به نیازمندیهای خاص ایران حتی المقدور میان روشهای معمول در این کشور و استانداردها و روشهای متداول در کشورهای دیگر هماهنگی و همگامی ایجاد شود. بنابراین با بررسی امکانات و مهارتهای موجود و اجرای آزمایشهای لازم استاندارد حاضر با استفاده از استاندارد های زیر تهیه گردید.


تعیین مقدار کلسیم در غذای دام برای تهیه جیره متعادل کاملاَ ضروری است و این امر بویژه در گاوهای شیری و ماکیان تخم گذار اهمیت زیادی دارد...

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود